מצבות באשדוד

מצבות באשדוד

לבניית מצבות באשדוד שיפוץ מצבות או לקבלת ייעוץ חינם מלאו פרטים ונחזור אליכם מיידית.

לקבלת הצעת מחיר חייגו 052-9636627

בניית מצבה באשדוד

ישנם שני סוגי קבורות מצבה באשדוד על פי ההלכה היהודית: קבורה במישור, קבורה בדופן קיר. קבורת מצבה – שבה הנפטרים נטמנים מתחת לגוף המצבה. וזוהי הקבורה הנפוצה ביותר בבתי העלמין. קבורה בדופן קיר – קבורת מצבה שבה הנפטרים נטמנים בכוכים שבכותל והמצבות בשורות ואחד על גבי השני. קבורה זו נקראת קבורת סנהדרין 

שיפוץ מצבות באשדוד

מעוניינים לשפץ מצבה ישנה? הגעתם למקום הנכון. מצבות הקריה משפצת מצבות בבית העלמין אשדוד ברמה הגבוהה ביותר. מספקים טיפול יסודי לאבן המצבה. וכן מחדשים אותיות מצבה. חריטת cnc לאותיות מצבה, פוליש והברקת מצבות, איטום סדקים במצבה, ניקוי מצבות, חידוש מצבות – מפרקים את השיש הישן ובונים מצבה חדשה בבית העלמין אשדוד. עקירת עצים, הסרת עובש ולכלוך קשה. לעיתים המצבה ממוקמת במקום מאוד לא נגיש וישנו קושי גדול לבצע שם חידוש מצבה או שיפוץ או בניית מצבה. לכן לכתחילה יש לוודא שהקמת המצבה תהיה במקום נגיש מתחילת השביל של כניסת בית העלמין עד לציון הקבר. למצבות הקריה ישנם אמצעים מתקדמים ויצירתיים להגיע לכל מצבה ומצבה ולבצע בה את השיפוץ הנדרש או בניית המצבה גם במקומות פחות נגישים בבית העלמין.
מצבות הקריה תשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. ניתן להתקשר לטלפון 050-844-5967 ותקבלו מענה מיידי.
לרשותכם, סהר. מנהל מצבות הקריה.

מצבות בבית העלמין אשדוד

פרטי בית העלמין אשדוד

כתובת: שדרות משה סנה, אשדוד

לרשותכם מגוון רחב של סוגי שיש ואבן לבחירה: מצבת שיש גרניט אדום, שיש גרניט שחורמצבת אבן חברוןמצבת סלעיםמצבת שיש טורקי ועוד. 

אודות מצבות הקריה

מצבות הקריה הינו קבלן מצבות המתמחה בבנייה ובהקמה של כל סוגי המצבות ובמגוון סוגי חומרים כגון אבן, שיש, גרניט וסלעים. מצבות הקריה מחדשת ומשפצת מצבות ישנות בחומרים האיכותיים ובכלים המתקדמים ביותר. אנו מתמחים בבנייה ובהקמה של מצבות בודדות, מצבות משפחתיות, מצבות כפולות, מצבות בקבורת סנהדרין, מצבות סלעים מצבות בהזמנה אישית ועוד. אנחנו אוהבים מאוד את מה שאנחנו עושים, גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה אישית. לראות את האושר וההתרגשות של מזמיני המצבה לאחר כל בניית מצבה או חידוש מצבה שטופלה מעניקים לנו סיפוק גדול.

בניית מצבה באשדוד

מצבת שיש תורכי

מצבת שיש טורקי

לפרטים נוספים

מצבת אבן סלעים

מצבת סלעים

לפרטים נוספים

מצבת שיש חברון

מצבת אבן חברון

לפרטים נוספים

מצבת גרניט שחור

מצבת גרניט שחור

לפרטים נוספים

מצבת גרניט אדום

מצבת גרניט אדום

לפרטים נוספים

מצבת שיש חברון

מצבת גרניט אפור

לפרטים נוספים

יש לכם שאלה בנושא חידוש מצבה או בניית מצבה? צרו קשר ותענו בהקדם

לקבלת הצעת מחיר חייגו 054-2891247